PAR MUMS

Mūsu uzņēmums specializējas Eiropas Savienības struktūrfondu līdzekļu apgūšanā atbilstoši ES un Latvijas Republikas izvirzītajiem kritērijiem un normatīvo aktu prasībām. Mēs Jums sniegsim efektīvus pakalpojumus, palīdzot sekmīgi īstenot projektus, korekti ievērojot iepirkumu procedūras, sagatavojot atskaites, piemeklējot Jūms piemērotākos risinājumus, nodrošinot projektā paredzēto mērķu sasniegšanu.

Mūsu veiksmes pamatā ir profesionāli darbinieki ar ilggadēju pieredzi dažādu Eiropas Savienības un citu starptautisko finanšu institūciju finansēto projektu ieviešanā. 

Mūsu stiprās puses ir pieredze projektu attīstībā, izstrādē, ieviešanā un uzraudzībā, plašais sadarbības partneru un augsti kvalificētu ekspertu tīkls, zināšanas un pieredze projektu pārvaldības procesa ieviešanā elektroniskajā vidē, kas savienotas ar profesionālu darbinieku augsto atbildības sajūtu un precizitāti, nodrošinās mūsu sniegtajiem pakalpojumiem augstāko pievienoto vērtību.

Ja Jums ir grūtības ar iepirkumu procedūrām, neattiecināmiem izdevumiem projektu ietvaros, meklējiet mūsu speciālistu palīdzību, un mēs būsim gatavi sniegt Jums profesionālu atbalstu.

E-pasts: projektu.ekspertu.grupa@gmail.com